17 Kasım 2014

Finansbank Dosya Masrafı İadesini 1 Yıldır Yapmıyor!

1100 TL dosya masrafının iade edilmesi için Eyüp Tüketici h. h. 2013/1654 esas sayılı kararına 1.7.2013'te İstanbul 1.Tüketici Mahkemesi'ne itiraz ederek ödememek için bin dereden su getiren Finansbank, İstanbul 1. Tüketici Mahkemesi'nin 2014/794 sayılı kararıyla itirazlarının reddedildiğine ve dosya masrafının iade edilmesine hükmeden kararı, henüz bize öyle bir karar gelmedi dedikleri için 2 kere şubelerinden kendilerine iletmeme rağmen (Yeşilpınar Şubesi Operasyon Yetkilisi S. K. teslim aldı ve iletti), kararın yazıldığı tarih olan 14.05.2014'ten beri bu bedeli iade etmedi. Acilen iadenin sağlanmasını istiyorum. Burası son şikayet yeridir. Bundan sonra icra davasıdır. Yeter artık!

Ali 495 Okunma

Cevaplar

  • Ali31 Ağustos 2015

    Çok kısa sürede bilgi verdiler diyeceğim de diyemiyorum. Gittim tanıdık bir avukata verdim. İcra davası açtı. 15. gün para hesabıma yattı. Avukat da parasını bunlardan aldı. Yüzde 50 fazla ödedikleri için de içimin yağları eridi şahsen. Mahkeme kararı çıkar çıkmaz gidin icraya verin bunlarla hiiiç uğraşmayın. İyice vurdumduymazlığa bindirmişler. Avukatlar bu tür dosyalar için para bile almıyor, bütün masraflar dosyadan ödeniyor. Ben 1100 TL'yi aldım. Yarısı kadarını da avukat aldı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön