13 Temmuz 2015

Finansbank Dosya Masrafı İadesi Sorunu!

Tüketici Mahkemesinden 30.03.2015 tarihinde tarafıma tebliğ edilen Dosya Masrafının ödenmesiyle ilgili kesinleşen kararın ödemesi banka tarafından hala yapılmamıştır. Bahaneler o kadar çok ki; bana tebliğ edilen karar nedense bankaya 2 ay sonra gidiyor ve sorduğumda kayda alınmamış oluyor. Bir buçuk ayda da kayda alınıyor. Ama hala ödeme yok. Yetkililer sisteminize bir el atın, çalışmanızdan herkes şikayetçi.

Nuray 179 Okunma

Cevaplar

  • Nuray10 Ağustos 2015

    neredeyse 1 ay kadar zaman oldu hala ödemem yapılmadı. Değerlendirme yapmaları bile o kadar uzun sürede oluyorki. Kredi çektiğime binpişmanım kredimi alırkende sorunlar yaşadım. Ne kadar daha beklerim bilmiyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Nuray B.'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön