26 Ocak 2015

Finansbank Dosya Masrafı İadesi!

2010 yılında kullanmış olduğum konut kredisinden kesilen dosya masrafı (1300 TL) ve ipotek fek ücreti (110 TL) olan ödemelerin Etimesgut Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı'nın 15.12.2014 tarih ve 2014/19112 karar numarası ile iade edilmesine karar verilmesine rağmen 25.01.2015 tarihi itibariyle henüz alamamış bulunmaktayım.

Ayrıca tarafımdan alınan masraf bedelini gösteren dekont için alınan 50 TL'nin de Hakem Heyeti Kararı olmaksızın tarafıma iadesini rica ederim. Konuyla ilgili şubeye yaptığım müracaatlar neticesinde de bir sonuç elde edemedim. Konuyla incelenerek tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Hasan 2.589 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön