30 Mart 2015

Finansbank Dosya Masrafı İademden Hes. İşletim Ücreti Kesti!

Finansbank'tan 2012 yılı içerisinde almış olduğum krediyi 2014 yılı içerisinde kapattım. Daha sonra yaklaşık 500 TL tutan kredi masrafları için hakem heyetine başvurdum ve nihayetinde karar lehime çıktı.
Ancak beni asıl şaşırtan olay bankadan lehime çıkan bu parayı tahsil etmeye gittiğimde gerçekleşti.


Ödemeyi yapan görevli 3 aylık hesap işletim ücretinin otomatik olarak sistem tarafından kesildiğini ve 75 TL düştükten sonra kalan paranın tarafıma ödeneceğini söyledi!
Yani biraz daha geç gitsem kazandığım parayı bırakın üstüne neredeyse borçlu çıkacaktım!
Hakem heyeti kararına hesap işletim ücreti işleten başka banka var mıdır bilmiyorum ama Finansbank'tan bir daha kredimi? Alsa...

Barış 543 Okunma

Cevaplar

  • Barış12 Mayıs 2015

    Şikayetimin üzerinden yaklaşık 1,5 ay geçti... Ne arayan var ne de soran. Neredeyse ben bile şikayetimi unuttum! Bravo Finansbank gerçekten "Bizi Dinliyorsun! "

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön