14 Mayıs 2013 #1796436

Finansbank Dosya Masrafı!

Finansbank'tan 10000 TL kredi çektim. Daha sonra bankaya gidip benden aldıkları dosya masrafının dekontlarını da alıp PTT den iadeli taahhütnameli posta yolladım. Bugün itibarı ile bana gelen mesajda aynen yazıyorum. " Değerli müşterimiz kendi masrafları iade talebiniz olumsuz değerlendirilmiştir. İstediğiniz belgeler ücretli olup şubenizden temin edebilirsiniz."


Elimde dekont var dosya masrafının. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Bu konuyla ilgilenen vatandaş kimse işini / işinizi yapın. Yaptığınız haksız kazançtır .Buraya cevap yazan şahısa şunu söylüyorum bana klasik cevap yazma kardeşim, açıklayıcı cevap yaz .

Oktay 96 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön