09 Eylül 2013 #2002112

Finansbank Dönüş Yapmıyor!

Finansbank tarafından hesabımdan onayım olmadan çekilen tüm tutarların iadesini istiyorum ve Y. hanımla yaptığımız anlaşmaya riayet edilmesini ve kendisiyle varmış olduğumuz mutabakata istinaden ödeme planına uygun ödeme alınmasını talep ederim.


Daha önce de yazdığım şikayet için Finansbank'tan kimse geri dönüş yapmadı, '' En kısa zamanda geri dönüş yapacağız'' yazmışlar ama kimse beni arama zahmetinde bulunmadı. Bana size karşı hata yapılmış, yanlış yapılmış gerekli düzeltmeleri yapacağız demelerine rağmen hiçbir düzeltme hatta geri dönüş dahi yapılmadı.

Cuma 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön