27 Şubat 2013 #1657572

Finansbank Dava Açacakmış!

Finansbanka olan borcum yüzümden avukatla haciz gelmesin diye (haciz mesajı tebliğden önce gönderildi) taahhüd imzaladık. aylık gelirim 2600 civari iken 3600 TL lik bir taksit belirlendi ( en fazla 6 ay taksit yapacaklarını söylediler mecbur kaldım) ilk taksitimi borç bularak ödedim ancak 2 taksitimi ödeyemiyorum.


Bu sebeple" finansbank sizi dinliyor"a çözüm talebiyle başvurdum. ancak sonra avukat aradı ve sert üslupla bizi şikayet etmişsiniz yarın son ödeme gününüz eğer ödemezseniz dava açacağız dediler. Benim amacım bu borcu ödemek. gelirime uygun bir planla ödeyebilirim ama ısrarla bu şartlarda ödemezsem dava açılacağını ve hapis cezası alacağımı söyleyip kapatıyorlar.

Ercan 135 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön