28 Ocak 2014 #2262349

Finansbank Daha 2 Ay Oldu 1. Ve 2. Dönem Hesap İşletim Ücreti Almış!

Finansbank'tan 2013'ün son ayında kasım veya aralık ayında olması lazım. Nakit kartı almam için beni aradılar. Bende tamam gönderin dedim. Şimdi inceledim benden 2013 yılı 1. dönem ve 2. dönem diye toplam 79.2 tl. hesap işletim ücreti kesmişler. Bu nasıl iş? Daha kartı alalı 2 ay oldu. Bu nasıl iş? Bankadan şikayetçiyim! Gerekli merciler neresi ise müracaat etmek istiyorum...

Bahadır 143 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır28 Ocak 2014

    ben sizinle iletişime geçtim ama bir netice alamadım. mağdur bir tüketici olarak buradan tüketici heyetlerine sesleniyorum. beni örnek alıp, bunun çözümü ne ise çözülmesini rica ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön