20 Mart 2013 #1696401

Finansbank ClubFinans Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

4 Aydır Clubfinans kredi kartı kullanmaktayım. Düzenli olarak aksatmadan ödemelerimi yapıyorum. Fakat 24/03/2013te kesilecek olan ekstreme kart aidatı yansıtılmış. Yargı kararlarına rağmen 200 TL tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksızdır. Bu bedeli almanız kanunlara göre de uygun değildir.


Talep edilen 200 TL kredi kartı yıllık üyelik ücretinin iptalini veya bir sonraki ekstreme iadesini talep etmekteyim. Çağrı Merkezine itiraz ettim. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda itirazımın reddedildiğini söylediler. İadesini tekrar talep ediyorum. Aksi takdirde Hukuki
yollara başvuracağımı bildirmek isterim. Saygılar

Taha 189 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön