21 Mart 2013 #1697638

Finansbank Çeklerin Tahsili!

Finansbank yalova şubesi müşterisiyiz işlerimizin ters gitmesinden dolayı bankaya olan kredi borcumuzun bir miktarını ödeyemedik fakat bu kredi karşılığında kalan kredi borcumuzun 3 katından daha fazla protesto olmuş müşteri çeki bulunuyor çekleri protesto olan vatandaşın üzerine birçok malı mülkü var.


Çekler bizde olmadığı için biz işlem yapamıyoruz bankanızda bir işlem yapmıyor bu nasıl iştir, ne çekleri verip bize işlem yaptırıyorsunuz nede siz işlem yapıyorsunuz bize habire faiz yükleyip duruyorsunuz. haciz işlemi neden yapmıyorsunuz adamın mallarını devretmesini mi bekliyorsunuz, borcumuz olan miktarın daha fazlasını tahsil etme imkanı varken biz sıkıntı yaşıyoruz.

Başer 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön