26 Nisan 2013 #1764624

Finansbank Cardfinans Senin İkide Bir Sigorta Yapmandan Bıktım!

Cardfinans kullanıcısıyım. Finansbank Cardfinans aracılığıyla kredi kartımdan bilgi dahilim de olmadan her ay düzenli olarak sigorta ücret kesiyor.


Ben sigortamı yaptım kartıma? Kimin izni dahilinde oluyor bu? Kaç tane kart kullanıyorum Finansbank'ın bu yaptığını hiçbir banka yapmıyor. Haksız yere kaç kere sigorta yapmışlar ve ücretlerini almışlar. Şimdi tekrardan başlamışlar sigortayı çekmeye.


Finansbank benden aldığı tüm sigorta ücretlerini iade etmeli kaç yıllık müşterisiyim kartımı da kapatırım davamı da açarım.

Salih 63 Okunma

Cevaplar

  • Salih27 Nisan 2013

    Ben Finansbank tarafından aranmadım. Beni aramadıkları halde buraya aradık yazıyorlar ya bir daha önünden bile geçmem. Kartımıda kapattırıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 09/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön