13 Şubat 2014 #2292162

Finansbank CardFinans Nakit Hesap Özeti Ücreti Alıyor

İzmir Bostanlı Şubesi'nden 2009 yılında açtırdığım hesabımı, 2012 yılında İzmir Kemalpaşa Şubesi hesabımla ilişkilendirip ayrı hesaplar tutan bankanız tarafından; herhangi bir hesap özeti talebim olmadığı halde, hesap açılışı sırasında bildirdiğim adres haricinde benim bildirmediğim ve hiç bilmediğim bir adrese her ay hesap özeti gönderildiği iddia ediliyor.


Kullanılabilir nakit avans limitim ve herhangi bir nakit avans borcum olmamasına rağmen, elime şuana kadar hiç ulaştırılmamış olan belgenin ve bana hiç verilmeyen bir hizmetin aylık olarak ücretini yansıtan bankanızdan bu haksızlığa bir son verip, geçmişe dönük hesabımdan alınan tüm paranın tarafıma yasal faizi ile ödenmesini istiyorum.

Ömür 190 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön