09 Nisan 2013 #1732526

Finansbank CardFinans Kartıma 65 TL Kart Aidatı Geldi!

Kullanmadığım kredi kartına 65 tl karta aidatı geldi ve ödenmemesi durumunda faiz geliyor. Çoğu bankalar bu aidatı almazken Cardfinans faiz uyguluyor. Müşteri temsilcileri kesinlikle ödemek zorundasınız diye dayatma uyguluyor. Alınmayan bir hizmetin bedelini ısrarla benden talep ediyor.

Adem 57 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 02/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön