26 Nisan 2013 #1764504

Finansbank CardFinans Borcumun Zamanında ve Tamamını Ödememe Rağmen Faiz İşletiliyor!

CardFinans kredi kartımın borcunu son ödeme tarihinden önce ve tamamını ödememe rağmen nasıl hesaplandığı belli olmayan bir şekilde alışveriş faizi ve vergiler (kkdf, bşmv) işletilmiştir. Lütfen ek'teki ekstreye bakınız. Gerçekten çok merak ediyorum, bu bir yanlışlık midir, yoksa müşterileri mağdur etmeye yönelik yeni icat edilmiş bir yöntem midir?


Yirmi yıldır kredi kartı kullanıyorum, ilk defa böyle bir uygulama ile karşılaşıyorum. Lütfen bu konuyu inceler misiniz?


NOT: Siz de biliyorsunuz ki, bu konuyu defalarca bankanıza doğrudan ilettim, ancak bir çözüm üretmediğiniz için burada herkesin duymasını sağlamak için tekrar yazıyorum. "Sizi dinliyoruz" sloganınız gerçekten çok anlamlı, sadece dinliyorsunuz!

Mehmet 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön