18 Temmuz 2016

Finansbank Card Finans Kredi Kartı Aidatı Alınması

Bulunduğum kurumun Finansbank ile yapmış olduğu anlaşma sonucu maaş hesabım bu bankaya geçti. Ben daha bankaya gidip kart başvurumu yapmadan bütün bilgilerini almış hatta kartın şifresini bile yollamışlardı. Kredi kartını istemediğimi söylememe rağmen "maaş hesabı olduğum için benden kesinlikle yıllık aidat alınmayacağını" söyleyip zorla kredi kartı verdiler. Bu ay ekstreme baktığımda ise 93.50 TL aidat yansımıştı müşteri hizmetlerini aradığımda bana bunun geri verilemeyeceğini, bunun yerine 80 lira para puan verebileceklerini söyledi.


Kredi kartını verirken kesinlikle almayacaklarını söyledikleri aidatı kesip bir de müşteri hizmetlerini arayınca "sözleşmede yazıyor, zaten okumanız gerekirdi" diye bizi suçluyorlar. Kredi kartı aidatı yasa dışıdır ve iade edilmesini istiyorum.

Yeşer 126 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön