09 Mayıs 2013 #1788625

Finansbank Card Finans GO Limit Kısıtlama!

Yaklaşık 2.5 yıldır CardFinans GO Card kullanıyorum. Elimde olmayan nedenler dolayı 3 aylık ödeme düzensizliğinden kaynaklı limitimin kısıtlandığı söylendi. Borcumu tamamen kapatmama rağmen müşteri hizmetlerini aradığımda menüler aracılığı ile hareket edebiliyorum ve herhangi bir müşteri temsilcisi ile görüşemedim.


Bankaya gidip yüz yüze yaptığım görüşmede müşteri hizmetleri konuştuğum taktirde limit kısıtlamamın kaldırılacağı söylendi. 500 TL kart limitim olmasına rağmen kullanılabilir limitim 0 tl olarak söylendi.Kredi kartı limitimin eski haline dönmesini yani kısıtlamanın kaldırılmasını talep ediyorum. Eğer bu talebim gerçekleşmeyecek ise kartımı iptal ettirmek istiyorum.

Mehmet 227 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Mayıs 2013

    Buradan cevap verileli 15 gün olmasına rağmen halen tarafıma hiç bir şekilde hiç bir banka yetkilisi ulaşmamıştır. Ay sonuna kadar ulaşılmadığı taktirde kartımı iptal ettirmek için başvuruda bulunacağım. Saygılarımla

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön