16 Nisan 2013

Finansbank Çağrı Merkezini Aramak Ücretli!

FinansbankHatay Antakya şubesine 23 mart tarihinde bankamatikten para yatırırken para bankamatikte sıkıştı ve banka paraya el koydu. hemen bankanın ihbar hattını arayarak durumu bildirdim. daha sonra 2 defada işlemin neticesini öğrenmek için aradım. fakat daha sonra ekstrem de gördüm ki 2 defa daha aradığım için her defasında 20 şer tl olmak üzere 40 tl ekstreye yansıtılmış. biz tüketiciler sorunumuzu bankaya ücret karşılığında mı bildireceğiz.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Nisan 2013

    finansbank hatay antakya şubesine kredi kartına para yatırdığımda para sıkışıp el konulunca ben de bankaya bilgi vermek amacıyla ve işlemin neticesini öğrenmek için 3 defa aradım.fakat hesap ekstremde öğrendimki arama yaptığım için banka her arama için 20 şer tl toplam 40 tl eksterye ödemem için yansıtılmış.bankalar müşterileri kendilerini arayıp sorunlarını bildirdikleri için böyle bir para talep edebilirlermi.bu paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön