22 Nisan 2013 #1755115

Finansbank Çağrı Merkezi İşletim Ücreti 20 TL Kredi Kartı Ekstreme Yansıtıldı!

İnternet bankacılığına girdiğimde 10.04.2013 tarihinde 20 TL'lik "çağrı merkezi işletim ücreti" açıklamasıyla ücret yansıtıldığını gördüm. Daha önce bankamatikten kredi kartı borcumu ödemeye çalıştığımda bankamatik paramı yutmuştu bende durumu müşteri temsilcilerine iletmek için çağrı merkezini aramıştım.


Kendi şubelerinden ücretsiz telefonlarıyla aramama rağmen uzun süre bekletildikten sonra nihayet açtılar telefonu ve durumu anlattım. Kendi bankamatiklerinin bana yaşattığı sorundan dolayı çağrı merkezine 20 tl ödemek ne derece doğru? Ne derece etik? İlgililerin "Çağrı Merkezi İşletim Ücretini" tarafıma iade etmelerini rica ediyorum.

Utku 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön