20 Şubat 2013

Finansbank Çağrı Merkezi İşlem Ücreti Aldı!

Finansbank kredi kartı kullanıcısıyım.
Söz konusu bankanın Çağrı merkeziyle görüştüğümde kart aidatı ödememek için fatura talimatı verilmesi halinde kart aidatı ödenmeyeceği bilgisi tarafıma verilmiştir.
Bunun üzerine 4 faturanın ödeme talimatını ilgili banka birimine vermeme karşın kredi kartı üyelik aidatı tarafıma iade edilmemiştir.


Ayrıca çağrı merkezi menüsünde bulunan şüpheli işlem bildirimi menüsünde ilgili birime yapılan şüpheli işlem bildirimim sonucu da, işlem şüpheli olmasına karşın, çağrı merkezi İşlem Ücreti adı altında tarafımdan 20 TL ücret kesilmiştir.
Söz konusu kesintilerin tarafıma iadesini bilgilerinize rica ederim.

Gültekin 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön