16 Nisan 2013 #1745308

Finansbank Çağrı Merkezi İşlem Ücreti!

Bir ara maaş müşterisi olmamdan dolayı kredi kartı yolladı banka. Kartım sistemde görünüyordu ama hiç elime geçmediği için en yakın Finansbank şubesine gittim akıbetini öğrenmek için. Bunun şubeden değil çağrı merkezinden olacağını söylediler, aradım çağrı merkezini. yıllardır kullanılmayan ama aktif olan kartımı iptal ettirdim ve akabinde ekstre geldi.


20 TL çağrı merkezi işlem ücreti kesilmiş. tam finans banka yaraşır bir hareketti ama bu haksız ücretin derhal iptalini ve hiç bir yerde olmayan bu uygulamanın bir an önce bitmesini istiyorum. ve bir daha Finansbank a asla uğramayacağıma da söz veriyorum.(bir daha 20 tl kesilmesin diye derdimi anlatmak için bankayı aramadım,aramayacağım)

Betül 81 Okunma

Cevaplar

  • Betül18 Nisan 2013

    bugün banka aradı ve ücretin iptal edildiğini bildirdi. Bu anlamda teşekkür ediyorum. Ama şubelerine gerçekten uğramayacağım çünkü artık bankaların peşinden koşuşturmak ve ali cengiz oyunları bıktırdı.

  • Betül17 Nisan 2013

    ben çağrı merkezini aradım ancak daha temsilciye bağlanamadan çıktım. 20 tl için hiçbir uyarı gelmedi.kimse 20 tl kesilecek demedi. bu nasıl uygulama finansbank?

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön