05 Şubat 2014 #2276441

Finansbank Çağrı Merkezi Çalışanı Müşteriyle Konuşmasını Bilmiyor

04-04-2014 tarihinde Finansbank çağrı merkezinizi aradım ve kalitesiz verimsiz elamanlarla karşılaştım. Müşteriye hata bilgi veriyor IVR sistemiz zaten kötü onu tuşla şunu tuşla diye 10 dk. gidiyor . Altı üstü bir agent ile görüşmek istiyorum yapacağımız işlem 5 dk. sürmeyecek ama çağrı merkezinizin IVR sayesinde insan sinirleniyor vb.


Müşteri ile dalga geçer gibi agentleriniz var , biraz onlara eğitim verin müşteri ile nasıl konuşulacağını öğrensinler. Bugün karşıma çıkan S** isimli agentten şikayetçiyim . Ses kayıtlarının dinlenmesini talep ediyorum. Aradığım numaralar 0507756**(dönüş bu noya) ve 0546663** ikisinden de aradım ve ses kayıtlarının dinlenmesini talep ediyorum .

Burak 95 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aradık ancak kendisine ulaşılamadık.

 • Burak07 Şubat 2014

  Finansbank bu şikayetimi ne zaman çözmeyi planlıyorsunuz ? Bi şikayeti çözmek bu kadar uzun olmamalı . Deneyimsiz elemanlarınızın olduğunu buradan belli ediyorsunuz. Birde bana verdiğiniz cevap ta bunu yazmışsınız (Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. ) sizin en kısa süreniz kaç gün, kaç hafta yada ay mıdır? Bana bunun cevabını verebilecek birisi var mı? Çalıştığınız yerde?

 • Burak06 Şubat 2014

  Şikayetim hala sonuçlanmadı Finansbank çok yavaşsınız . . .

 • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön