23 Nisan 2013 #1758522

Finansbank Böyle Terbiyesizlik Görmedim!

Yaşadığım bir sorun için müşteri hizmetleri aradım kendisine bey diyemeyeceğim çünkü böyle bir şeyi haketmeyen çalışan V. adli terbiyesiz gerekli bilgilerimi alırken ezbere bildiklerimi söyledim, kartın son kullanma tarihini sorduğunda, biraz bekleyin kartımı almam gerekiyor dedim, hemen sonrasında;' ..nerden biliyorsun..be adam..'şeklinde bir şey fısırdadığını duydum şok oldum. Çünkü kayıt altına alınan bir görüşmede böyle bir saçmalığı yapabileceğini düşünemedim.


Kendisine ne söylediğini hala sakince sormaya çalışıyorken böyle bir şey demediğini belirtti, artık bu bankadan da çalışanlarından da gina geldi, yeter artık en yakın zamanda ilişkimi keseceğim! Kayıt altına alınan görüşmeyi dinleyin!

Alican 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön