22 Mart 2013 #1700543

Finansbank Borcun Tamamını Ödememe Rağmen Sürekli Borç Çıkarılıyor!

Yaklaşık 5- 6 yıl önce kullandığım kredi kartımın 2 -3 yıl önce son kullanım tarihi doldu ve başka bir kart gönderildi. Eski kartın borcunu yaklaşık bir yıl önce ATM'yi süresi dolduğu için kullanamadığımdan bankadan yatırdım. Yatırırken de borcum kalmadı dimi sıfırlandı diye sordum. Evet denildi aradan 6 ay geçtikten sonra internet bankacılığından kontrol ettim 1.8 lira borç gözüküyor. Gittim tekrar yatırdım 1.8 lirayı ve yine sordum borç kalmadı dimi dedim kalmadı denildi. Kapatmak istedim kapatmadılar bugün yine baktım 0.01 lira borç gözüküyor. Neden sürekli borç çıkarılıyor neden kapatılmasına izin verilmiyor. Gidip 0.01 lirayı ödemesem yıllarca kimse arayıp borcun var diye dahi uyarmıyor.

Şahin 115 Okunma

Cevaplar

 • Şahin'in Teşekkür Mesajı14 Temmuz 2013

  Borç sıfırlanmış sorun giderilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Şahin16 Nisan 2013

  Teşekkür ederim ama bana bilgi verilmedi.

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön