25 Ocak 2014 #2255901

Finansbank Borcun Kalmadı Dedilerdi Kredi Kartı Borcum Çıktı!

2012 yılında kredi kartımı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım ve kredi kartımın iptali için başvuru yaptım ve kredi kartımın kapandığını söylediler ve hiçbir borcum olup olmadığını sorduğumda, bundan sonra hiçbir borcunuz bulunmamaktadır dediler.


Kredili mevduat hesabımın olup olmadığı hakkında da bilgi vermediler. Kart iptal işlemini müşteri hizmetleri tarafından yapılacağını ve bundan sonra bir borç gelmeyeceğini belirttiler.


24/01/2014 tarihinde ise beni telefonla arayıp önce 176 tl, bankaya gittiğimde 182 tl borcum olduğunu öğrendim! Bu mağduriyetim giderilmediği takdirde tüketici hakem heyetine oda sonuçsuz kaldığında BİMER ve Tüketici Mahkemesine gideceğimi bildiririm!

Gülşah 143 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön