27 Nisan 2013 #1765997

Finansbank Borcumu Ödediğim Halde Azalmıyor!

Finans bankta kullanmış olduğum kredi kartıma borcumun asgari tutarını ödediğim halde borcum da azalma olmadığını farkettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda 2012 nisan ayında kart borcumun , onayımı alarak yeniden yapılandırıldığı söylendi. Ben kesinlikle böyle bir şey için onay vermedim. 4 ay borcumu ödemediğimden dolayı onay almadan yapılandırma yaptıklarını söylediler.


Bankaya bilgi almak için gittiğimde bana hesap ekstrelerimi telefon bankacılığla her ekstre için 1 tl karşılığında alabileceğimi söylediler. Borcumu ödediğim halde borcum katlanarak bana geri dönmekte mağdur durumdayım . Müşteri hizmetlerine de telefon bankacılığından bağlanamıyorum.

Akın 96 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön