10 Nisan 2013 #1736223

Finansbank Borcumu Düzenli Ödediğim İçin Borçluyum!

2012 tarihinde tüketici kredisi kullandım. Borcumu fazlası ile yatırdım küsurat mağduru olmamak için ama şu an 279 lira borçluyum. Sebebi Borcumu ödemem için bana verilen hesap numarasına borcumu yatırarak hesap kullanmış oldum ve borcumu ödediğim bana bildirilmiş (hiç gelmedi ama). 18 ay boyunca hesap işletim ücreti ve bilgilendirme ücreti kesilmiş ve bunlara faiz işletilmiş. Bu zamana kadar ödediğim fazlalar yetmemiş birde borçlu olmuşum.


Merak ediyorum Borcumu bir hesap numarasına yatırmadan nasıl ödeyeceğim? 18 aydır borcunu düzenli ödüyorsunuz yeni kredi verelim diyen banka neden sana sürekli faiz işletiyoruz demiyor?
Şunu söyleyim bana yapılanların hepsi yasalmış.

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön