16 Mayıs 2013 #1800772

Finansbank Borcum Yok Sicilim Hala Kara Listede!

2010 yılında kredi kartı borcumdan dolayı yasal takibe düştüm hakkımda dosya açılır açılmaz 3 gün içerisinde toplam borcumu yatırarak dosyayı kapattım e-devlette gözüken dosyaya kadar tüm işlemleri bitirdim ancak bankanın merkez bankasına kkb güncellemesi yapmamasından dolayı her bankada karşıma çıkıyor.


Telefonda yaptığım görüşmelerde bana 5 yıldan bahsediyorlar.4 yıldır avukatın yanında çalışıyorum sürecin nasıl işlediğini gayet iyi biliyorum en kısa sürede sicilimle ilgili karşı taraf temizleme işlemine gitmezse hakkımı yasal yolla arayıp mağduriyetimi gidermek için tüm imkanlarımı kullanacağım.konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Ebru 137 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön