14 Eylül 2013 #2012626

Finansbank Borcu Olan Kartı İptal Etti!

Finansbank'a borcumu kapatmama rağmen limitim açılmadı. O halde kartı iptal etmek istediğimi söyledim. Bir dünya pazarlık sonucu kartımı iptal ettirdim. Ancak ben biliyorum ki gelecek döneme ait taksit borçlarım var. Banka bunu bildiği halde bana söylemiyor. Borcu olan kart nasıl kapatılıyor? Niyetiniz yıllar sonra faiziyle bu borcu karşıma çıkarmak eminim.


Ayrıca ekonomik kriz yaşayan Yunanistan'ı Finansbank Türkiye müşterileri üzerinden krizden çıkarmaya çalışma çabalarınızı da görmüyor değiliz. Borcu olan kartın iptalini ilk kez sizde görüyorum. Yıllar sonra karşıma çıkaracaksınız eminim.

Çağrı 136 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Çağrı14 Eylül 2013

    Başkasına verdiğiniz cevabı bana kopyalayıp yapıştırdınız mı? Bu mudur cevap ? Diğer müşterilerinizin kişisel bilgileri kimlik numarası müşteri numarası vs.. Güzel bir bankacılık sisteminiz var :) Umarım benim kişisel bilgilerimde başkalarının şikayetleri altına yazılmıyordur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön