29 Mart 2013 #1713184

Finansbank Borç Hakkında Bilgilendirme Yapmadılar!

3 senedir kullandığım kart içinde nakit (bankanın koyduğu 750 ) artı para var . Ve ben bunu kullanmadığım sürece problem yok diye biliyordum. Meğerse varmış. Bu sene bir yerde kullandım cuzi bir miktar hareket dökümüne baktığımda şok şok şok, taaa 2012 yılı hesap ücretleri bile eklenmiş te eklenmiş. Kartın borcu var ise kullanıcı bilgilendirilir. İçinde biriktirmez. Biz kart ücreti yok derken siz hesap ücreti diyorsunuz. Müşteri temsilcisi de diyor ki otomatik ödeme verin 2 tane hesap işletim ücreti almayalım. İnsanları şart koşarak nasıl bir yapılanmadır bu. Cardfinans artık benim için bitmiştir.

Ömer 24 Okunma

Cevaplar

  • Ömer29 Mart 2013

    teşekkür ederim finansbank.... oraya yazdığımız şikayetler bu kadar tesirli ve kısa zamanda karşılık bulmuyor. bulsa idi zaten şikayetimizi müşteri temsilcinize ilettiğimizde yok iki tane fatura talimatı verin bizde hesap ücreti almayalım diye bir şey ile karşılaşmazdım. buraya yazmadan önce müşteri temsilcilerinizi aradım ama fayda etmedi. burda da fayda sağlayamazsam sağlayabileceğim yerlere devam edeceğim ki sonuc ne olur bilemem. artık inada bindi. saygılar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön