11 Eylül 2013

Finansbank Borç Hakkında Bilgilendirme Yapmadı!

Finansbank'tan kredi kullandığımda ATM' den kolay ödeme yapabilmem için KMH hesabı açtılar. Ancak, gününde ve düzenli ödeme yapmama rağmen son taksitim olan miktarı mayıs ayında ödedim. Borcumun olmadığını biliyordum ve kredi hesabımın kapanacağını söylemişlerdi (hiç borç kalmadığını sormuştum).

Bugün Finansbank müşteri hizmetleri beni aradı ve şöyle dedi KMH'ndan mayıs ayından kalan 34 TL borcunuz vardı ve ödemediğiniz için 99 TL olarak ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Madem borç vardı neden daha önce bilgilendirilmedi . Özellikle zaman geçiştirildi ve 4 ay sonra bu rakamla karşılaştım. Acil olarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Gülten 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Gülten15 Eylül 2013

    finans bank tarafıma hala geri bildirim yapmamıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön