19 Mart 2013 #1694537

Finansbank Bitmeyen Kesintiler!

Finansbank A.Ş. ile tanışmam yaklaşık bir yıldır. Bir yıldır hergün o şubeden içeri girdiğim ana kızıyorum. Yetersiz ve yanıltıcı bilgi veren şube çalışanları, bitmeyen kesintiler..

Emine 52 Okunma

Cevaplar

 • Emine17 Nisan 2013

  Eğer bu bankayla çalışıyorsanız ve sürekli hesabınızda kesintiler olduğunu görüyoranız hiç şaşırmayın derim...! Çünkü onlar bunu hep yapıyor ve yapmayada devam edeceklerdirde. Eğer bu bankayla çalışacaksanız Bir kez değil bin kez düşünün derim.

 • Emine25 Mart 2013

  Finansbank Soğanlı şubesinden ihtiyaç kredisi kullandım. Hesabımdan yapılan bitmek tükenmek bilmeyen kesintiler yüzünden Finansbank A. Ş den, beni yeterince bilgilendirmediği hatta yanlış bilgilendirdiğinden dolayı da Soğanlı Şubesi çalışanı Derya hanımdan şikayetçiyim. Derya hanım, ödeme planı dışında hiçbir şekilde talep ve kesintide bulunulmayağını söylemesine rağmen daha sonra hesabımdan yapılan kesintiler nedeniyle kendisini aradığımda; beni yanlış bilgilendirdiniz kesinti ve herhangi bir talep olmayacak demiştiniz dediğimde ise, bizim öyle bir açıklama yapma zorumluluğumuz yok demiştir.

 • Emine25 Mart 2013

  Az önce aradılar bir defaya mahsus hesap işletim ücretini (memnuniyetim için) iade edeceklermiş (ALLAH RAZI OLDUN!). Şimdi ben çok memnun oldum işte. Dalgamı geçiyorlar anlamıyorum. Bitmek tükenmez kesintileri, birde aptal yerine koyuyorlar insanı.

 • Emine20 Mart 2013

  Sizde benim gibi pişman olmak istemiyorsanız eğer kesinlikle bu bankayla çalışmayın derim...

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön