04 Şubat 2014 #2275219

Finansbank Bitmeyen Hesap Özeti Ücreti

Bankada bulunan vadesiz maaş hesabıma bağlı olarak açılan KMH hesabım vardır. Hesabıma 06.09.2013 tarihinde hesap özeti ücreti yansıtıldığını gördüm 6 tl. Müşteri hizmetlerini arayarak bunun iptal edilmesini ve e -posta adresime gönderilmesini istedim.


Tabi ücreti ödedim mecburen. Bugün tekrar hesabımı kontrol ettiğimde yine 6 tl hesap özeti gönderim ücreti yansımış. Tekrar aradım müşteri hizmetlerini hiç bir şey olmamış gibi yine e postanıza yönlendirelim diyorlar. Diyorum daha önce bu tarihte yaptık o işlemi göremiyorlar bilmiyorlar veya bilmezden geliyorlar anlamadım. Paramın iade edilmesini istiyorum. Böyle bir şey olamaz.

Ali 70 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön