27 Ağustos 2013 #1979277

Finansbank Bireysel Hesap Ekstresinden Bile Ücret İstiyor!

26. 08. 2013 Pazartesi günü hesabımdan kesilen hesap işletim ve dosya ücretlerini geri alabilmek için Finansbank/Nilüfer Şb. 'ne gittim. Hesap ekstresi istedim. Yıllık hesap ekstresi için 40. -TL, 2011 yılından itibaren istediğim için 130. -TL ücret istediler. Bu kadar da olmaz dedim. Benim rızam dışında alınmış bunca hesap işletim ücretlerine rağmen bir de ekstre basım ücreti ne demek oluyor?


Bugüne kadar ne bir ekstre, ne de hesap cüzdanı istemiştim. Hiçbir hizmet almadan ödediğim paralar bir yana, 2 yaprak A4 kağıdı için 130. - TL. Finansbank'ı bu sisteminden dolayı şiddetle kınıyorum. Böyle bir bankacılık 48 yaşıma kadar hiç görmedim.

Ali 50 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Eylül 2013

    Finansbank müşterisinin sorununu çözmek yerine kendi sisteminin haklılığını ve sorunumla ilgili şikayetime çözüm bulamayacağını ısrarla savunuyor.

  • Ali28 Ağustos 2013

    Şikayetim ile ilgili Nilüfer Şb.den Hülya hanım tarafından arandım. 130.-TL ekster basım ücretininin doğru olmadığını, muhtemelen benim yanlış anladığımı ifade etti. Fakat sonuçta 40 tl, 50.tl veya ne kadarsa bir bedelin 3-5 sayfalık A4 kağıdı için bireysel müşterilere yönelik haksız ve çirkin bir uygulama olduğunu ifade ettim. "Haklısınız, fakat sistem böyle yapacak bir şeyimiz yok" dediler. Böylece Çözüm sunulamadı. Her ne kadar "müşteri ile görüşüldü, sorun çözüldü" ifadesi kullansalar da sorun ÇÖZÜLEMEDİ.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön