12 Haziran 2013

Finansbank Bir Yıldır Faize Faiz İşletiliyor!

1, 5 yıl önce kapattırdığım Finansbank kredi kartımı kapatma esnasında bir hesaplama yaptılar ve benden "18 TL faiz gelecek" denerek bu para tahsil edildi. Kartım iptal edildi. Ancak bu iptal işleminden 1-1, 5 ay sonra 7-8 TL gibi bir faiz çıkartıldı. Ne olduğunu sorduğumda ise yalnızca faiz bilgisi alabildim. Sonrasında ise ödemeyi reddetmeme rağmen o gün bugündür 7-8 TL olan borç 27 TL'ye ulaştı.


Burada yapılan işlem, faize faiz uygulamak (bileşik faiz) değil de nedir? Ödemeyi yine yapmamayı ve hatta Finansbank'a dava açmayı düşünüyorum. Çözüme ulaşılacaksa arayın, yoksa hiç gerek yok. (Davamın içerisinde kart aidatımın iadesini de konu edeceğim).

Erkan 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön