07 Ekim 2016
Yorum Yap
#6626158

Finansbank Bir Yaptığı Diğerini Tutmayan Bir Banka

Malum kredi kartı kullanıyoruz, tüm otomatik ödemelerimi, çektiğim tüm kredileri aldığım banka her sene kredi kartı aidat ücreti talep ediyordu ve hep müşteri hizmetlerini arayarak aidat ücretini iade ediyorlardı. Bu sene yine aidat ücreti yansıdı aradığımda bu sene sadece para puan olarak ve alınan ücretin yaklaşık yarısı şeklinde ve sadece para puan olarak geri vereceklerini söylediler. Bu arada para puan da çoğu yerde geçmiyor bir defasında kaç market dolaştım hatırlamıyorum. Kabul etmediğim de başka bir çözüm olmadığını istersem kredi kartını iptal edeceklerini söylediler. Her sene bazen uzun ikna çabaları ile bazen de kolayca yaptıkları kart aidat iadesini bu sene kesinkes yapmama kararı almış şeklinde kestirip attılar.

Asil 357 Okunma

Cevaplar

  • Asil10 Ekim 2016

    Finansbank tan çok ilgili görevli bir arkadaş aradı ayrıntılı konuştuk. Geçen sene gayet kolay iade edilen yıllık aidatın bu sene sistem izin vermediği için iade edilemediğini söyledi. Demek ki genel işleyişte bir değişiklik yapılmış ve bu konu da biz müşteriler bilgilendirilmemişiz. Yani her yanından baktığınız da ciddi bir tutarsızlık ve güven problemi yaratan durum. O yüzden tüm bağlarımı koparmak istiyorum diğer kartımı ve hesabımı kapatıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler