03 Mayıs 2013

Finansbank Bir Türlü Gelmeyen Maaş Kartı!

01.02.2013 tarihinde başladığım yeni iş yerimden maaş alabilmem için yeni bir maaş kartı almam gerektiği söylendi ve bunun neticesinde Bursa Fomara şubesine yönlendirildim.Kayıt işlemleri tamamlandıktan bu yana yaklaşık 3 ay geçti ve hala benim maaş kartım elime ulaşmadı.


Aradığımızda eve gitti eski iş yerine gitti gibi tuhaf ibarelerle karşı karşıya kaldık hatta muhatap bulamadık.Siz kendinizi benim yerime koyduğunuzda ne tepki verirsiniz maaş alamamak ayrı ben her seferinde iş yerimden rica minnet izin istiyorum şube den maaşımı gidip alabilmek için.bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum gerekirse şubenize giderek maaş kartımı ben kendim alırım nasılsa gelmiyor.

Alican 57 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön