06 Eylül 2013 #1997430

Finansbank Bir Ay Geçti HGS Çipini Gönderemedi!

5 Ağustos 2013 tarihinde Finansbank Necatibey Şubesinden bankanın düzenlediği kampanya çerçevesinde kredi kartımla ödenmeli HGS aldım. Ancak şubede bu işlemi gerçekleştiren kişi bana HGS'nin araca takılan çipin bölümünün kampanyaya yeni başlamaları nedeniyle olmadığını çipin en geç 10 gün adresime gönderileceğini söylediler.


Aradan 1 ay geçmesine rağmen çip gelmedi. Gerek müşteri hizmetleri, şu an bulunduğum il olan Düzce'deki şubeleri gerekse alımı gerçekleştirdiğim Necatibey Şubesi ile yüz yüze ve telefon görüşmelerimden sonuç alamadım. Söz konusu HGS'nin kapatılarak ilk yükleme tutarının kredi kartıma iadesini istiyorum.

Elvan 163 Okunma

Cevaplar

  • Elvan11 Eylül 2013

    Bu banka ile bir daha işim olmaz...

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön