09 Nisan 2013
Yorum Yap
#1733979

Finansbank Bilgim Ve Onayım Olmadan Kesinti Uygulandı!

Kredi kartı müşterisi olduğum Finansbank telefonla aranılıp ay sonu hesabını aktif hale getirildi ve herhangi bir hesap işletim ücretinden bahsetmedi, internet sayfasından yaptığım kontrolde dönem ücreti kesitini fark ettim müşteri hizmetlerini aradım IM132962209 kayıt numarasıyla iadesi için kayıt altına alındığı bilgisi verildikten sonra gelen SMS ile olumsuz sonuçlandığını bildirdi.


Bugünde farklı bir sigorta işlemi için yanıltılmak için arandım sorunumu kısaca dile getirdim iyi günler denildi. Bu derece çözümcüler.

Baran Baran 22 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Baran19 Nisan 2013

    Sorun çözülmedi.Kısa süre içinde kartı iptal edip yasal yollardan hakkımı arayacağım sadece ben değil benim gibi kaç kişi vardır acaba onu düşünüyorum.BDDK sorunu çözer inşallah.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler