02 Nisan 2013 #1719440

Finansbank Bilgim Dışında Kartımdan 40 TL Kesildi!

30,03,2013 tarihinde 2 defa finansbank müşteri temsilcisine telefonla bağlanmaya çalıştım. Ancak bir türlü bağlanamadığım için kayıp çalıntı menüsünden bağlandım. Operatör bana işleminiz kayıp çalıntı değilse 20 tl kartınızdan kesilecektir dedi. Bunun üzerine bağlandığım her iki müşteri temsilcisine özellikle durumu anlatıp bir sorun yaşanır mı ücret öder miyim diye sordum ve bana hayır olmaz buradan işleminize devam edebilirsiniz dediler.


Ben de bunun üzerine işlemime devam ettim. Bugün kart limitime baktığımda her iki konuşma içinde bu ücretlerin alındığını gördüm. Az önce finansbankla iletişime geçtim ancak parayı iade etmeyeceklerini söyledi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Cengizhan 36 Okunma

Cevaplar

  • Cengizhan02 Nisan 2013

    mağduriyetim giderildi , teşekkür ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön