04 Temmuz 2013

Finansbank Bilgim Dışında Kart Gönderip Ücret Yansıttı!

Kredi kartı talebinde bulunmuş olmamama rağmen, kredi kartı yolladılar. Arayıp iptal ettirmek istediğimde; kullanmazsanız açılmayacak dediler. Kullanmayıp imha ettim, aylar sonra 10 TL kart basım ücreti borcum olduğunu öğrendim. Ödemeyi reddettiğim halde müşteri hizmetleri bana kart ücretimi kartıma yükleyecekleri 40 TL içerisinden düşmeyi dayatarak kartımı geri açtı. Bu kartı bir türlü kapatamıyorum.

Asli 67 Okunma

Cevaplar

  • Asli08 Temmuz 2013

    bankacılık anlayışları kart kullanıcısını punduna getirip borçlandırmaktan öteye gitmeyen bir banka. Bankanın işi para satmaktır. bunu etik yollarla yapmaktansa yanlış yönlendirmelerle sizi oyalıyor ve borçlandırıyoarlar...

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön