06 Mayıs 2013 #1781991

Finansbank Bilgim Dışında Hesap Açılmış!

2 sene önce öğrencilere yönelik avantajları olduğu için cardfinans gocard kredi kartı almıştım. Geçtiğimiz hafta kartın tüm borçlarını ödeyip kartı iptal ettirdim. Kesilen hesap işletim ücretini de şubeden çekebileceğim söylendi. Şubeye gittiğimde iade edilecek olan tutar sistemde görünüyordu ancak iade talebi olmadığı için parayı çekemedim. Bunun üzerine paranın iadesini alabilmek için müşteri hattınızı aradım. Müşteri temsilcisi kredi kartından ayrı olarak birde banka hesabım olduğunu ve o hesaptan 3 ayda bir hesap işletim ücreti alındığını eğer karttan iade edilecek olan parayı hesaba aktarırsa ücretin kesileceğini söyledi. Ben bankanızdan hesap açma talebinde bulunmadım.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Gökhan08 Mayıs 2013

  Neden bankadan hiç bir dönüş olmuyor? Şikayetim çözüme kavuşmadı. Spam mail gibi buraya not bırakıyor sadece banka! En kısa zamanda çözüme ulaşmadığı takdirde bir çok sosyal medya kanalından şikayetimi aleni bir şekilde yapacağım!Arkadaşlarımda sesimi duyurmama yardımcı olacaklar. Gereği artık lütfen yapılsın!

 • Gökhan07 Mayıs 2013

  Hiç bir gelişme olduğu yok! Mağdur olduğumuzla kalıyoruz. Haberimiz olmadan hesap açılıyor ve hesap işletim ücreti kesilmek isteniyor. Paramın kesinti olmadan tarafıma iadesini istiyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön