16 Nisan 2013 #1745018

Finansbank Bilgim Dışı Verilen Otomatik Ödeme Talimatı!

Ben 05***** 62 nolu avea hattı kullanıcısıyım. 11 Nisan 2013 tarihinde otomatik ödeme talimatı vermek istedim.Başka yerde talimat var denerek talimatım kabul edilmedi. Bunla ilgili müşterisi olduğum ****, *****, ****' ı aradım. Böyle bir talimat olmadığını söylediler. Bende Avea Müşteri hizmetlerini aradım.


Türkiye Finans adına 9912 **** **** 1111 kart numarası ile 10.12.2012 tarihinde ödeme talimatının olduğu söylendi. Bunla ilgili Türkiye Finans'ı aradım. Böyle bir talimatın olmadığını söylendi. Hata olabilir diye Finansbank'ı aradım onlardan da sağlıklı bilgi alamadım. Tekrar Avea'yı arayarak ödeme talimatının iptalini istedim. Burdan yapamıyoruz dediler. Bu talimatın iptalini istiyorum.

Hüseyin 93 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön