16 Mart 2013 #1689114

Finansbank Bilgilerimiz Paylaşılıyor!

Birçok kart kullanıyorum bunlardan biriside finansbank fakat ne hikmetse hiç birinde bir durum olmazken finansbank kartımla alakalı olarak cins cins sigorta şirketleri arayıp finansbank ile birlikte çalıştıklarını ve bankada kayıtlı tüm bilgilerimi(kredi kartı güvenlik koduna varan kadar) telefonda söyleyerek sigorta yapmaya çalışıyor.


Bankayı aradığımızda da müşteri temsilcisi böyle bir sigorta şirketi ile ilişkileri olmadığını söylüyorlar. bu firmalar bilgilerimiz nereden nasıl temin ediyor online alışverişte dahi çaldırmış olsam ki online alışverişi tercih eden birisi değilim bu kadar bilgiyi kesinlikle elde edemezler. Not : Sitenizdeki sizi dinliyoruz kısmı bir işe yaramıyor ilgilenen yok.

Fatih 77 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Mart 2013

    telefonla arandım dışarıya kendileri tarafından bilgi sızdırılmadığını söylediler fakat bu sigorta şirketlerinin bu bilgileri nereden nasıl aldığını hala sonuca bağlayamadılar. Bunu kim nasıl açıklayabilir. bu problemi daha yoğun kullandığım diğer kartlarımda yaşamıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön