13 Mayıs 2013 #1795055

Finansbank Bilgilendirmeden Limitimi Bloke Etti!

Bankanın yaklaşık 5 senelik müşterisiyim, ödemelerimde bu zamana kadar benden kaynaklı hiçbir sıkıntı olmamıştır. Buna rağmen banka bana bilgim dahilinde tanımladığı ekstra kredi limitimi bana herhangi bir bilgi vermeden bloke etmiştir.


Tarafımın ödeme gücüne güvenilmediği hissini bende uyandıran bu uygulamanın düzeltilerek limitimin kullanıma açılmasını istiyorum. Bankaya Sizi Dinliyoruz sayfalarından durumu bildirmeme ve şikayet sorgusu yaptığımda bildiriminiz olumlu sonuçlanmıştır yazısına rağmen limitim hala kullanıma açılmamıştır. 5 senedir düzenli çalıştığım banka ile çalışmamı sonlandırmayı düşünmekteyim.

Numan 93 Okunma

Cevaplar

  • Numan13 Mayıs 2013

    Sizi dinliyoruz linkinden yaptığım iletimin olumlu sonuçlandığı bilgisi verilmesine rağmen sorunum çözülmediği için buraya yazma gereği duyduğumu bildirir iyi çalışmalar dilerim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön