21 Ocak 2014 #2248664

Finansbank Bilgilendirme Ücretinde Israrcı

"Finansbank'tan almış olduğum kredi var ve bu krediyi her ay (yaklaşık 6 aydır) günü geldiğinde aksatmadan ödüyorum. 576 küsur TL geçen ay 576 TL taksit tutarım için yatırdım, fakat bu paradan 25 TL servis bilgilendirme ücreti adı altında saçma bir kesinti uygulanmış. Dolayısı ile benim taksitimi yatırmamışlar. Bu taksitin faiz masraflarını da benden tahsil etmekte. " diye buradan bir şikayette bulunmuştum.


Bu mesajdan sonra bu ücret kalktı fakat 2 ay geçti aynı ücreti yeniden kestiler ve cep telefonuma kredimin eksik yattığına dair bir mesaj geldi. Tüketici heyetine şikayet ettim şimdi buradan halka şikayet ediyorum ardından Bddk'ya dilekçe yazacağım ilgililere duyurulur.

Aydın 92 Okunma

Cevaplar

  • Aydın21 Ocak 2014

    Standart olarak aynı cevap verilmekte, cep telefonuma da benzer bir Sms geldi ardından muhtemelen bu Sms'inde ücretini kitabına uydurdukları bir kalem ile hesabımdan keserler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön