04 Eylül 2013 #1992785

Finansbank Bilgi Güncellemesi Yapılmaması!

Bankada adıma kayıtlı herhangi bir hesap olmamasına rağmen hesap işletim ücreti yansıtılacaktır mesajı aldım. 03/09/2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda benim telefonum daha önce bildirmeme rağmen banka tarafından düzeltilmemiş olup hala başka müşterinin bildirgeleri tarafıma gelmektedir.


Bankanın hatasını düzeltmesi için illaki telefon ile irtibat sağlanıyor. Hatalı işlem yapılan müşteriyle, düzeltme işlemini neden yazılı olarak yapmıyorsunuz da sizin yerinize müşterinize benim ulaşmamı bekliyorsunuz. Sayın banka yetkilisi hatanızı düzeltmek için daha ne şekilde başvuru yapmam gerekiyor? Söylerseniz, sizin ve benim için yerine getirmeye çalışırım.

Tuncay 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön