22 Aralık 2015

Finansbank Bilgi Güncelleme!

Şubeye gidip hesap açtırdığım ve hesap açtırırken birden fazla kez güncel cep telefonu bilgimi yazıp imzaladığım halde gelen giden bilgi olmadı. Müşteri temsilcisini aradığımda sistemde yıllar önce kullandığım cep numaramın kayıtlı olduğunu öğrendim. O numarayı kullandığım yıllarda Finansbank'ın başka bir şubesinde hesabım vardı ve o yıllar da da memnun kalmadığım için hesabımı kapatmıştım. Şu an maaş hesabı olacağı için mecburen hesap açtırdım.

Tekrar ediyorum: Telefon numaramı birden fazla kez yazdım fakat eski numaramla açılmış. Çözüm olarak şubeye gitmem ya da nüfus cüzdanımla birlikte faks çekmem söyleniyor. Evimden uzaktayım yanımda sadece ehliyet ve pasaportum var. İşlem yapamıyorum.

Alkim 88 Okunma

Cevaplar

  • Alkim27 Aralık 2015

    Kendi sistemleri uzerindeki kaydimi kapattilar ve bilgi vermek için aradiklarinda sorunun giderildigini söylediler. Sorunu siz değil ben cozdum, bu konuda var mı yapabileceginiz bir şey dedigimde beni tüketici mahlemelerine basvurabilirsiniz seklinde bilgilendirip, sorunumu cozmeden bildirimimi kapattilar.

  • Alkim22 Aralık 2015

    Bana maliyeti çok yüksek olacak şekilde, mesaimden ödün vererek şubeye kadar gidip ehliyetimin fotokopisini teslim ederek telefon numaramı güncelledim. Çağrı merkezi eski numaramı okurken şubede de yeni numaramın sisteme yanlış yazılmış olduğunu öğrendim. Üstüne şube açılışından beş dakika erken geldiğim için başkentin soğuğunda içeri alınmamak hiç eğlenceli değildi. Her neyse eğer bir çözüm üretebiliyorsanız önerinizi bekliyor, çözüm üretemiyorsanız bu işi bırakmanızı rica ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. ALKIM H. 'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön