03 Şubat 2014 #2272337

Finansbank BES Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

Eşime yanlış bilgi verilerek BES' den istediğiniz zaman çıkabilirsiniz, sadece yatırdığınız parayı faiz olmadan geri alacağımızı söyleyerek sisteme girişimizi yaptılar. Daha sonra çıkmak istedik paramızı iade etmediler. Üstüne de 5 yıl sistemde kalmamızı zorunlu olduğunu söylediler. Bizde yatırmadık. Bugün 24.01.2014 itibariyle hesabımızdan sigorta ücreti kestiler. Biz sistemden çıktık dondurduk buna rağmen habersiz para çekildi. Benim haberim olmadan işlem yapıyor. Sonuçlandıramazlarsa bu işlememi resmi makamlara taşıyacağım.

Yasar 99 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Yasar10 Şubat 2014

    firma aramadı bilgi verilmedi.sorun hala devam ediyor

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön