09 Nisan 2013 #1732432

Finansbank Benzin Alışverişleri!

Banka tarafından gelen aramada benzin alışverişleri için aylık 11TL karşılığında üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınız takdirde harcamanın %5'i puan olarak hesabıma yükleneceği şeklinde söylendi. Üye işlerinin neresi olduğunu sorduğumda Opet, Shell ve bir kaç tane petrol ofisinin ismi söylendi.
Ayrıca GSM'e gelen mesaj:"Opet Pet. of. 14 Nisan'a kadar her 75TL ve üstü benzin alış. 5000 puan 4. alış. 15000 puan kazanacaksınız. "


Dönem hareketlerime baktığımda puanların yüklenmediğini gördüm. Harcama yaptığım Opet'te Finansbank post cihazı yokmuş o yüzden kampanyaya dahil değilmiş ve aynı şekilde ilk kampanyadan da yararlanamadım. 6 senedir çalıştığım bankaya hiç yakıştıramadım.

Umut 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön