23 Ocak 2014 #2252932

Finansbank Benim Yerime Başkalarını Arıyor

Kart başvurumu yaparken bana ulaşılamadığı durumlarda ulaşılması için ikincil numara olarak bir yakınımın numarasını vermiştim. Öncesinde bütün smsler bana gelmesine karşın benim yerime sürekli yakınım aranıyordu.


Tam bu sorunu çözdük derken bugün her nasıl oluyorsa, numarasını bile vermediğim bir arkadaşım aranmış ve bana ulaşılamadığı; numarasını benim verdiğim iletilmiş kendisine. Bir defa bile aranmadım! Tüm smsler bana gelmesine karşın nasıl oluyor da bu insanı arıyorsunuz?


Dönüşünde bankayı arıyorum ve müşteri temsilcisine aktarılırken telefon suratıma kapanıyor. Sizi aramak için sizin kartınızla yüklediğim tel. kredilerinin de yarısından fazlasını sayenizde boşa harcamış bulunmaktayım!

Ebru 77 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön